Czy warto malować powieki, czy lepiej pozostać naturalną?

Kobiety kochają lusterka, uwielbiają się w nich przeglądać, podziwiać, oglądać, krytykować co godne krytyki i pochwalić to, co godne pochwały. Każda przedstawicielka płci pięknej chciałaby być piękną zawsze – na co dzień i od święta; w każdej sytuacji – podczas kolacji, w czasie pracy, zmywania, koszenia trawy, czy zaraz po przebudzeniu. Niestety – nikt nie wymyślił jeszcze cudownej formuły, która sprawiłaby, że kobieta stanie się kwintesencja piękna od pstryknięcia palcami. Na swój wygląd musimy zapracować. Należy umyć zęby, by były czyste, umyć i wymodelować włosy, by fryzura była nienaganna. Usunąć zbędne owłosienie, by nie przypominać Jane prosto z lasu. Umalować rzęsy, oczy ozdobić kreską odpowiednia do oczu oraz, by podkreślić spojrzenie, użyć cieni do powiek odpowiednich do koloru oczu i do sytuacji. Wiadomo przecież, ze jeśli robimy makijaż dzienny – np. do pracy, powinien być on delikatny, prawie niedostrzegalny. Jeśli zaś szykujemy się do wieczornego wyjścia, nasz makijaż może być bardziej drapieżny, podkreślający zmysłowość i sexapil.malownie-powiek

Warto więc zarejestrować się gdzie dyrektor Oriflame – Agnieszka Kowal prowadzi rejestracj , by mieć dostęp do najlepszych kosmetyków w najlepszych cenach.

Świetnym rozwiązaniem dla kobiet, które lubią rzeczy kompaktowe są podwójne cienie do powiek, które pozwalają przy użyciu jednej paletki cieni stworzyć niesamowite i niepowtarzalne połączenia, nadając tym samym swemu spojrzeniu coraz to inny wyraz, który na pewno każdego zaciekawi. Ważne jednak, by artyzm mieścił się ściśle w granicach savoir vivre. To znaczy był odpowiedni do sytuacji. W przeciwnym razie, zamiast zachwycać spowoduje śmieszność. Dlatego tez dobrze jest zapisać się do klubu konsultantek Orflame, by być na bieżąco ze wszelkimi nowinkami kosmetycznymi. Ten krok nic nie kosztuje, jednak dzięki niemu można rozwinąć skrzydła, nie tylko w temacie makijaży.

Tutaj możliwa jest internetowa rejestracja oriflame