Pielęgnacja cery dojrzałej

cera-dojrzalaCzas płynie nieubłaganie – minuta za minutą, godzina za godziną, dzień za dniem, rok za rokiem… Każda chwila pozostawia na naszej twarzy swoje ślady. Początkowo są one niewidoczne, jednak z wiekiem stają się coraz bardziej wyraźne. Aby uczynić upływ czasu mniej widocznym należy w odpowiedni sposób o siebie zadbać. Pierwszym elementem jest prowadzenie zdrowego trybu życia – regularne posiłki o wysokiej wartości odżywczej. Przesypianie co najmniej ośmiu godzin na dobę (jest to bardzo ważne, ponieważ brak snu bardzo negatywnie wpływa na cerę). Unikanie stresu (na ile to możliwe). Oraz aktywność fizyczna – uprawianie sportu –jogging, pływanie, siłownia, fitness lub inna dziedzina, która przyspiesza krążenie krwi i zwiększa tętno. Ostatnim, aczkolwiek nie mniej ważnym elementem są kosmetyki. Wbrew pozorom nie jest to taka prosta sprawa. Należy zwrócić uwagę, aby stosowane przez nas specyfiki były odpowiednio dobrane dla naszego przedziału wiekowego. Kolejnym elementem jest dobranie takich, które uwzględniają problemy naszej cery (może być ona tłusta, sucha, wrażliwa, mieszana). Krem przeznaczony dla trzydziestoletniej osoby z cera tłustą zastosowany przez osobę z wieku pięćdziesięciu lat z cerą suchą nie przyniesie absolutnie żadnych rezultatów – przeciwnie, może nawet pogorszyć problemy cery. Dlatego tez warto skontaktować się z konsultantem Oriflame, który przedstawi katalog oriflame papierowy lub w wersji elektronicznej na https://klub-konsultantek.pl/katalog-oriflame i opowie o kosmetykach, w razie potrzeby posłuży fachową pomocą.

Wszystkie te elementy sprawią, ze twarz (i całe ciało) na dłużej zachowa swoją świeżość i młodzieńczy wygląd. Będzie to gwarancją, ze nikt nie będzie w stanie prawidłowo odgadnąć naszego wieku.

Dlatego tez warto skontaktować się z konsultantem Oriflame, który powie jak możliwa jest rejestracja w oriflame bądź odwiedzić sklep internetowy Oriflame, by mieć pewność, że kosmetyki których używamy są najwyższej jakości.