Piękny uśmiech bez ingerencji dentysty.

Zdecydowana większość ludzi boi się dentysty. Jest to strach spowodowany niezbyt przyjemna wizyta u tego lekarza w okresie dzieciństwa. Być może pamiętamy ból, może strach i inne negatywne emocje, które zapisały się głęboko w naszej psychice powodując traumę w wieku dorosłości. Wizyta na dentystycznym fotelu jest już ostateczności, gdy ząb sprawia ból trudny do opisania i do wytrzymania. Wtedy okazuje się, ze koniecznością jest albo kanałowe leczenie, albo ząb nadaje się tylko do usunięcia. Jest jednak grupa ludzi, która wizyt owych się boi, ponieważ przeszli już rejestracje Oriflame i zamawiają dla siebie i najbliższych pasty Optifresh,

które bardzo pozytywnie wpływają na zdrowie zębów, nie niszcząc jednocześnie szkliwa. A jest to niezwykle ważne, zwłaszcza u dzieci, których ząbki są szczególnie narażone na uszkodzenia., co może mieć w przyszłości opłakane skutki. I oprócz bólu trudnego do zniesienia, cierpieć będziemy musieli i paraliżujący strach przed wyczynami dentysty. Na stronie oriflame.pl znaleźć można pełną gamę past do zębów oraz szczoteczek do zębów, których niezwykłość polega na tym, ze ich włókna ustawione są pod różnym kątem nachylenia co pozwala na dokładniejsze czyszczenie powierzchni zębowej.

Zmniejsza to ryzyko niedokładnego umycia do minimum i zapewnia zdrowsze zęby co za tym idzie – wizyty u dentysty jedynie raz na pół roku, w celu sprawdzenia ich ogólnego stanu zdrowia. Jeśli więc odpowiednio zadbamy o uzębienie ze stroną oriflame.pl, na pewno zdecydowanie zmniejszy się nasz lęk przed dentystą, ponieważ wizyty same w sobie będą o wiele przyjemniejsze. Jeśli zaś rejestracja w Oriflame nie wydaje Ci się ciekawym rozwiązaniem, zgłoś się do konsultantki Oriflame.